Ponad 500 planów treningowych i bonusowe treningi alternatywne dla kobiet i mężczyzn. Różne poziomy zaawansowania.

Wybierz swój cel treningowy

W aplikacji staniesz przed wyborem swojego celu

Zdecyduj czy chcesz schudnąć, wyrzeźbić sylwetkę czy może zbudować masę mięśniową. Wszystkie ćwiczenia wykonasz bez jakiegokolwiek sprzętu fitness. W domu, mieszkaniu czy w podróży możesz mieć swoją własną siłownię zawsze pod ręką. W zależności od Twojego wyboru otrzymasz spersonalizowany plan treningowy prowadzony przez wybranego przez Ciebie trenera.

Trenuj z taką intensywnością, jaką wybierzesz

Wybierz dni treningowe

To Ty decydujesz, czy chcesz trenować codziennie, co dwa dni, a może nawet tylko dwa razy w tygodniu. My dopasowujemy plan treningowy do Twoich preferencji, uwzględniając różne poziomy zaawansowania i aktualną kondycję fizyczną. Niezależnie od tego, czy nasz trening to Twoje pierwsze brzuszki od czasu WFu w szkole, czy element codzienności – mamy dla Ciebie idealny plan, który pozwoli Ci być w Twojej najlepszej formie.

Monitoruj postępy i skup się na celu

Postaw na motywację

Nie ma lepszej motywacji niż sukcesy, zarówno te większe, jak i mniejsze. Dlatego zachęcamy Cię do prowadzenia dziennika postępów i monitorowania swoich osiągnięć. Małymi nagrodami chcemy docenić Twój wysiłek i powiedzieć “Hej, świetnie sobie radzisz! Tak trzymaj!”. Raportuj postępy, dodawaj zdjęcia, aktualizuj wagę i poczuj prawdziwą dumę!

Testuj aplikację przez 14 dni za darmo i zobacz wszystkie jej możliwości!